+420 603 753 504 info@pixelsky.cz

Destinační videa, firemní promo

Specializujeme se regionální videa, lokální propagaci a ekologii
rychlá poptávka

Proč videomarketing ?

 V dnešní době je nutné zákazníka zaujmout. Chcete-li, aby koupil Vaše produkty, musíte zapůsobit na jeho emoce. Ukázat hlavní vlastnosti výrobku, nebo také vyprávět historii o firmě samotné, jak vznikla, primární cíle i myšlenky. Motivace klientů k jednání je pro úspěch to klíčové. Prostřednictvím Yotube marketingu lze oslovit velkou část potencionálních zákazníků. Uvažujete- li o tom, jak zvýšit podvědomí o Vaší značce je video dalším krokem vpřed. Společnost MultiVisionDigital uvedla o 64% rostoucí pravděpodobnost nákupu konkrétního výrobku po shlédnutí videa. Obsah videa vyvolá v klientovi důvěru k obchodu a zvyšuje tak zájem koupě produktu.

Před zahájením vytváření konkrétního videa je na místě si stanovit záměr, jehož se budete držet. Cílem je ukázat výrobek potencionálním zájemcům, nebo představit Vaši firmu. Není důležité dostat co nejvyšší počet komentářů nebo stoupat v žebříčku shlédnutí či liků. Ačkoliv se to může zdát důležité, ve skutečnosti jde spíše o vedlejší doplněk, který se jen zbytečně projeví na ceně. 

 

Napište nám, nebo zavolejte

info@pixelsky.cz 603 753 504

1. Zaměření na kvalitu

Kvalitní videa mají tendenci přilákat více diváků než obrázky nízké kvality. Faktem je, že pokud vaše video hotelu vypadá, že bylo vytvořeno amatérem, šance na rezervaci pokojů budou mnohem menší. Vytvořením vysoce kvalitního videa získáte nejlepší možnou návratnost investice. Pokud vaše video rychle a efektivně nereaguje na potřeby hostů pomocí kvalitních obrázků, jednoduše se přesunou do jiné nemovitosti a vaše video bude během několika sekund zapomenuto.

U videa je hlavní, aby dokázalo působit co nejdelší dobu. Počítá se s rámcem přibližně 4 let a tudíž je tedy vhodné ho koncipovat pro výrobky s co nejdelší životností. Je vhodné se řídit některými pravidly, abychom tak zvýšily svou šanci na úspěch. Vyvarujte se příliš dlouhým videím. Doporučovaná délka je v rozmezí dvou minut. V případě delších videí si je klienti často nespustí, nebo nezhlédnou celé, čímž se minou účinkem. Při představení produktu či cílů firmy je vyhledávací algoritmus na webovém portálu youtube zobrazí výše, pokud je zákazníci shlédnuli celé. Jednoduše a výstižně řekněte, na co se firma zaměřuje či jaký produkt nabízí, bez zbytečných a zdlouhavých záběrů na produkt samotný, které jsou bezvýznamné.

chystáte vytvořit více videí?

  Založte si na webu youtube vlastní kanál. Získáte tak možnost zakládat jednotlivé playlisty, kde lze přehledně třídit veškeré nahrávky dle kategorií například služby, tutoriály či výrobky. Velkým plus je také důvěryhodnost u klientů, než kdybyste vkládali videa jen pod uživatelským účtem.K videu jde přidat i textová poznámka nebo odkaz. Pokud to obsah videa dovolí, můžeme tímto způsobem rozšířit produkt a podrobnější informace, či navést zákazníka na váš e-shop. Je mnoho způsobů jak video šířit, mezi požadované cílové skupiny nejúčinnějším nástrojem jsou stále sociální sítě, nebo lze využít i AdWords propagace.

2. Zapojíme vás do produkce  

My sice video můžeme natočit, a hrát v něm budete vy, můžeme vám poradit a dá můžete více věcí dělat sami. Obchod i průmysl spoléhá na efektivní videa, aby propagoval své služby potenciálním zákazníkům na webu. Krátké úvodní představení je nejdůležitější součástí vašeho videa, protože budete chtít upoutat pozornost diváků od chvíle, kdy ji sledují. Nezapomeňte mít své intro přímé a krátké. Musí divákovi sdělit vše o vašem  a zároveň nastavit tón pro zbytek vašeho obsahu. Začleněním úvodního videa na domovskou stránku svého webu budete moci úspěšně upoutat pozornost vašich návštěvníků.

%

větší pravděpodobnost konverze, či odběru služby.

3. Nechte video vyniknout

Pokud chcete vytvořit jedinečné video, musíte nejprve zvýraznit všechny jedinečné vlastnosti vašeho hotelu. Vaše firma má za sebou bohatý příběh a musíte to vyslat prostřednictvím svého videa. Zjistěte, co vaše podnikání vyniká od ostatních, a zdůrazněte to. Teprve potom budete moci najít svůj tón a jedinečnost. Ať už je váš tón inspirativní, vášnivý nebo vážný, musíte myslet na všechny vlastnosti, díky nimž se váš konkrétní podnik liší od všech ve vaší lokalitě, a vykreslit je v pozitivním tónu hlasu ve vašem videu.

Zapojte firmu do našeho programu a pomáhejte!

Připravili jsme program pro lokální společnosti, regionální značky a výrobce, který pomůže lépe komunikovat se svými zákazníky, se zaměstnanci, při náborech a také při organizaci nejrůznějších akcí.

Ukažte, že jste ohleduplní. Pomůže to i ostatním.

Jde nám o to, aby úspěšní ukázali a motivovali širokou veřejnost pro šetrnější přístup k životnímu prostředí, zlepšili přístup k ekologii a ukázali, že prostřednictvím nových technologií se otevírají i nové možnosti a budoucnost.

Chcele vědět více?

„do programu, kterým chce pixelsky.cz otevřít veřejnou debatu na téma blízká budoucnost životního prostředí v ČR jsme se rozhodnuli jít už na začátku, než byl program spuštěn. Jako výrobci potravinářských obalů máme představu o množství odpadu, které se denně vytváří. Sami apelujeme na spotřebitele, aby se chovali zodpovědně. Je to dobrý projekt.“

Jednatel obalplast#

jednatel