fbpx
+420 603 753 504 info@pixelsky.cz

Turistická videa, vložený obsah

Specializujeme se namultimédia v cestovním ruchu
rychlá poptávka

Videomarketing pro cestovní ruch

Videa jsou nepopiratelně silným marketingovým nástrojem, zejména pro hotelnictví a cestovní ruch. Koneckonců, mají schopnost upoutat pozornost publika mnohem rychleji než text a mají sílu generovat extrémně vysoký provoz na vašich webových stránkách. Není divu, že video marketing vzal internet bouří. Tento efektivní nástroj je tak všestranný, že jej můžete použít k propagaci služeb hotelu a budování zákaznické podpory.

Co je to video marketing?

Video marketing není jen o prodeji obsahu cílové skupině. Tento online marketingový nástroj má různé aspekty, které lze použít k propagaci návštěv webových stránek, produktů a služeb a také k přilákání rezervací. Dokonce můžete zlepšit své zákaznické služby prostřednictvím efektivních strategií video marketingu.

Jak může váš hotel těžit z video marketingu

Profesionálně vytvořené hotelové video pomůže vaší firmě získat důvěryhodnost na trhu. Video obsah vám nejen pomůže vyprávět svůj příběh, ale také umožňuje potenciálním zákazníkům získat cit pro zařízení a služby vašeho hotelu, než si rezervují pokoj na vašem webu. V tomto článku se seznamte s 5 základními tipy pro video marketing a několika úžasnými příklady videa, jak zvýšit váš příjem z hotelů.

1. Zaměření na kvalitu

Kvalitní videa mají tendenci přilákat více diváků než obrázky nízké kvality. Faktem je, že pokud vaše video hotelu vypadá, že bylo vytvořeno amatérem, šance na rezervaci pokojů budou mnohem menší. Vytvořením vysoce kvalitního videa získáte nejlepší možnou návratnost investice. Pokud vaše video rychle a efektivně nereaguje na potřeby hostů pomocí kvalitních obrázků, jednoduše se přesunou do jiné nemovitosti a vaše video bude během několika sekund zapomenuto.

2. Video najde diváka a on hotel

Hotelový průmysl spoléhá na efektivní videa, aby propagoval své služby potenciálním zákazníkům na webu. Krátké úvodní představení je nejdůležitější součástí vašeho videa, protože budete chtít upoutat pozornost diváků od chvíle, kdy ji sledují. Nezapomeňte mít své intro přímé a krátké. Musí divákovi sdělit vše o vašem hotelu a zároveň nastavit tón pro zbytek vašeho obsahu. Začleněním úvodního videa na domovskou stránku svého webu budete moci úspěšně upoutat pozornost vašich návštěvníků.

%

Videí je shlédnuto

3. Nechte video vyniknout

Pokud chcete vytvořit jedinečné video, musíte nejprve zvýraznit všechny jedinečné vlastnosti vašeho hotelu. Vaše firma má za sebou bohatý příběh a musíte to vyslat prostřednictvím svého videa. Zjistěte, co vaše podnikání vyniká od ostatních, a zdůrazněte to. Teprve potom budete moci najít svůj tón a jedinečnost. Ať už je váš tón inspirativní, vášnivý nebo vážný, musíte myslet na všechny vlastnosti, díky nimž se váš konkrétní hotel liší od všech ve vaší lokalitě, a vykreslit je v pozitivním tónu hlasu ve vašem videu.

4. Přidejte hodnotu do svého videa

Přidání hodnoty pro vaše hotelové video neznamená vytvoření prodejního hřiště, které je celé o vaší značce. Video marketing byste měli považovat za příležitost pro zvýšení hodnoty v každé fázi online cesty potenciálního zákazníka. I když si můžete myslet, že je snadné vytvořit skvělé video z hotelového marketingu, aniž byste museli předem plánovat, ve skutečnosti byste mohli skončit s nekvalitním obsahem, který poškodí pouze vaši značku. Je proto důležité začít skriptem, aby byla vaše filmová posádka na stopě a vaši diváci byli zaměstnáni.

5. Sdílejte své video s publikem

Dalším důležitým tipem vaší video marketingové kampaně je to, že musíte povolit sdílení videa na jiných sociálních médiích. Pomůže to šířit video z jedné platformy na druhou a oslovit širší publikum. YouTube je jedním z nejdůležitějších sociálních médií, protože miliony lidí používají tuto platformu ke sledování videí každý měsíc. Do videa YouTube musíte zahrnout odkaz na svůj web, aby vaše publikum mohlo po zhlédnutí videa navštívit vaši domovskou stránku. Nezapomeňte použít 360 stupňové záběry hotelových pokojů a zařízení, protože zákazníci se na hotel blíže podívají a budou se v něm cítit pohodlně.

Přejít k navigační liště