+420 603 753 504 info@pixelsky.cz

Letecké video a fotografie

Letecké video a fotografie

Specializujeme se na cestovní ruch a stavebnictví
rychlá poptávka

“”do projektu, kterým chce pixelsky.cz otevřít veřejnou debatu na téma blízká budoucnost životního prostředí v ČR jsme se rozhodnuli jít už na začátku, než byl program spuštěn. Líbí se nám, funguje to! 

jednatel

jednatel

Proč to máme být my?

  Máme zkušenosti od roku 2015 létáme se všemi modely společnosti DJI, jsme věrní této značce a jsme rádi, že tito technologii, ale také způsob ovládání, možnosti, které stroje mají. Stroje dokonale ovládáme a máme jistotu, létáme každý den. Pro práci máme splňujeme veškerá nařízení. Máme licenci pro provádění leteckých prací a stroje jsou pojištěny.

  Věnujeme se výhradně leteckému snímkování a pořizování videosekvencí za účelem tvorby fotografií a filmařské práce. Pracujeme pro města, soukromé podnikatele i osoby, nebo velké podniky. Podstatnou část práce vkládáme také do vlastních projektů turistických webů poRegionu.cz (ČR) a travelTip.eu (EU). 

Lokalit ve městech, krajině, na stavbách vČR, na Slovensku, a Evropě.

1. Zaměření na kvalitu

  Létáme se stroji Phantom 3,4, Mavic 2Pro, Inspire i matrice. Vlastníme pouze běžné modely Phantom a mavic, které disponují vestavěnými jednopalcovými snímači v zařízeních DJI Zenmuse, nebo Hasselblad. Standartně natáčíme 25fps 4K v kodeku H264, nebo H265 D-log nebo jiný.

Dále na sttroj Matrice můžeme osadit vlastní techniku z řad SONYalfa se snímači full frame 35mm, 100fps 4K. Případně osadíme zařízením zákazníka.

Záběry jsou určeny pro běžné použití do promovideí a některých filmových prací.

2. Operativnost

   Vždy je důležité počítat s pracemi minimálně 2 měsíce předem, v místech hůstě osídleného prostoru, tzv. HOP, je totiž nutné žádat o vyjímku ze zákazu. A pro zákonem dané lhůty pro vyřízení těchto žádostí je třeba s tímto počítat. Žádosti a agendu kolem vyřizujeme sami. Operativnost je v otevřené spolupráci s piloty na více místech ČR, se kterými můžeme sdílet záběry. 

3. Postprodukce a další služby

Kromě samotního videa vám můžeme záběry také samozřejmě zpracovat v postproduci, zakomponovat je do klasického videa. Také můžeme doplnit 3d a motion grafikou, spolupracujeme s teamem lidí, kteří dokážou v digitálním světě dohromady cokoliv.

 

-poskytnutí techniky

 

-legislativa

 

-technické zvládnutí (zábory, atd.)

 

-pořízení audiovizuálního materiálu

 

-střih, selekce

 

-postprodukce

 

-cloudstore

 

-analýza

 

-publikace

 

Napište nám, nebo zavolejte

Napište nám, nebo zavolejte

info@pixelsky.cz 603 753 504

videa

Proč videomarketing?

Destinační videa, firemní promo

Specializujeme se regionální videa, lokální propagaci a ekologii
rychlá poptávka

Proč videomarketing ?

 V dnešní době je nutné zákazníka zaujmout. Chcete-li, aby koupil Vaše produkty, musíte zapůsobit na jeho emoce. Ukázat hlavní vlastnosti výrobku, nebo také vyprávět historii o firmě samotné, jak vznikla, primární cíle i myšlenky. Motivace klientů k jednání je pro úspěch to klíčové. Prostřednictvím Yotube marketingu lze oslovit velkou část potencionálních zákazníků. Uvažujete- li o tom, jak zvýšit podvědomí o Vaší značce je video dalším krokem vpřed. Společnost MultiVisionDigital uvedla o 64% rostoucí pravděpodobnost nákupu konkrétního výrobku po shlédnutí videa. Obsah videa vyvolá v klientovi důvěru k obchodu a zvyšuje tak zájem koupě produktu.

Před zahájením vytváření konkrétního videa je na místě si stanovit záměr, jehož se budete držet. Cílem je ukázat výrobek potencionálním zájemcům, nebo představit Vaši firmu. Není důležité dostat co nejvyšší počet komentářů nebo stoupat v žebříčku shlédnutí či liků. Ačkoliv se to může zdát důležité, ve skutečnosti jde spíše o vedlejší doplněk, který se jen zbytečně projeví na ceně. 

 

Napište nám, nebo zavolejte

Napište nám, nebo zavolejte

info@pixelsky.cz 603 753 504

1. Zaměření na kvalitu

Kvalitní videa mají tendenci přilákat více diváků než obrázky nízké kvality. Faktem je, že pokud vaše video hotelu vypadá, že bylo vytvořeno amatérem, šance na rezervaci pokojů budou mnohem menší. Vytvořením vysoce kvalitního videa získáte nejlepší možnou návratnost investice. Pokud vaše video rychle a efektivně nereaguje na potřeby hostů pomocí kvalitních obrázků, jednoduše se přesunou do jiné nemovitosti a vaše video bude během několika sekund zapomenuto.

U videa je hlavní, aby dokázalo působit co nejdelší dobu. Počítá se s rámcem přibližně 4 let a tudíž je tedy vhodné ho koncipovat pro výrobky s co nejdelší životností. Je vhodné se řídit některými pravidly, abychom tak zvýšily svou šanci na úspěch. Vyvarujte se příliš dlouhým videím. Doporučovaná délka je v rozmezí dvou minut. V případě delších videí si je klienti často nespustí, nebo nezhlédnou celé, čímž se minou účinkem. Při představení produktu či cílů firmy je vyhledávací algoritmus na webovém portálu youtube zobrazí výše, pokud je zákazníci shlédnuli celé. Jednoduše a výstižně řekněte, na co se firma zaměřuje či jaký produkt nabízí, bez zbytečných a zdlouhavých záběrů na produkt samotný, které jsou bezvýznamné.

chystáte vytvořit více videí?

  Založte si na webu youtube vlastní kanál. Získáte tak možnost zakládat jednotlivé playlisty, kde lze přehledně třídit veškeré nahrávky dle kategorií například služby, tutoriály či výrobky. Velkým plus je také důvěryhodnost u klientů, než kdybyste vkládali videa jen pod uživatelským účtem.K videu jde přidat i textová poznámka nebo odkaz. Pokud to obsah videa dovolí, můžeme tímto způsobem rozšířit produkt a podrobnější informace, či navést zákazníka na váš e-shop. Je mnoho způsobů jak video šířit, mezi požadované cílové skupiny nejúčinnějším nástrojem jsou stále sociální sítě, nebo lze využít i AdWords propagace.

2. Zapojíme vás do produkce  

My sice video můžeme natočit, a hrát v něm budete vy, můžeme vám poradit a dá můžete více věcí dělat sami. Obchod i průmysl spoléhá na efektivní videa, aby propagoval své služby potenciálním zákazníkům na webu. Krátké úvodní představení je nejdůležitější součástí vašeho videa, protože budete chtít upoutat pozornost diváků od chvíle, kdy ji sledují. Nezapomeňte mít své intro přímé a krátké. Musí divákovi sdělit vše o vašem  a zároveň nastavit tón pro zbytek vašeho obsahu. Začleněním úvodního videa na domovskou stránku svého webu budete moci úspěšně upoutat pozornost vašich návštěvníků.

%

větší pravděpodobnost konverze, či odběru služby.

3. Nechte video vyniknout

Pokud chcete vytvořit jedinečné video, musíte nejprve zvýraznit všechny jedinečné vlastnosti vašeho hotelu. Vaše firma má za sebou bohatý příběh a musíte to vyslat prostřednictvím svého videa. Zjistěte, co vaše podnikání vyniká od ostatních, a zdůrazněte to. Teprve potom budete moci najít svůj tón a jedinečnost. Ať už je váš tón inspirativní, vášnivý nebo vážný, musíte myslet na všechny vlastnosti, díky nimž se váš konkrétní podnik liší od všech ve vaší lokalitě, a vykreslit je v pozitivním tónu hlasu ve vašem videu.

Zapojte firmu do našeho programu a pomáhejte!

Připravili jsme program pro lokální společnosti, regionální značky a výrobce, který pomůže lépe komunikovat se svými zákazníky, se zaměstnanci, při náborech a také při organizaci nejrůznějších akcí.

Ukažte, že jste ohleduplní. Pomůže to i ostatním.

Jde nám o to, aby úspěšní ukázali a motivovali širokou veřejnost pro šetrnější přístup k životnímu prostředí, zlepšili přístup k ekologii a ukázali, že prostřednictvím nových technologií se otevírají i nové možnosti a budoucnost.

Chcele vědět více?

“do programu, kterým chce pixelsky.cz otevřít veřejnou debatu na téma blízká budoucnost životního prostředí v ČR jsme se rozhodnuli jít už na začátku, než byl program spuštěn. Jako výrobci potravinářských obalů máme představu o množství odpadu, které se denně vytváří. Sami apelujeme na spotřebitele, aby se chovali zodpovědně. Je to dobrý projekt.”

Jednatel obalplast#

jednatel

Proč je video dobré pro váš podnik?

Turistická videa, vložený obsah

Specializujeme se namultimédia v cestovním ruchu
rychlá poptávka

Videomarketing pro cestovní ruch

Videa jsou nepopiratelně silným marketingovým nástrojem, zejména pro hotelnictví a cestovní ruch. Koneckonců, mají schopnost upoutat pozornost publika mnohem rychleji než text a mají sílu generovat extrémně vysoký provoz na vašich webových stránkách. Není divu, že video marketing vzal internet bouří. Tento efektivní nástroj je tak všestranný, že jej můžete použít k propagaci služeb hotelu a budování zákaznické podpory.

Co je to video marketing?

Video marketing není jen o prodeji obsahu cílové skupině. Tento online marketingový nástroj má různé aspekty, které lze použít k propagaci návštěv webových stránek, produktů a služeb a také k přilákání rezervací. Dokonce můžete zlepšit své zákaznické služby prostřednictvím efektivních strategií video marketingu.

Jak může váš hotel těžit z video marketingu

Profesionálně vytvořené hotelové video pomůže vaší firmě získat důvěryhodnost na trhu. Video obsah vám nejen pomůže vyprávět svůj příběh, ale také umožňuje potenciálním zákazníkům získat cit pro zařízení a služby vašeho hotelu, než si rezervují pokoj na vašem webu. V tomto článku se seznamte s 5 základními tipy pro video marketing a několika úžasnými příklady videa, jak zvýšit váš příjem z hotelů.

1. Zaměření na kvalitu

Kvalitní videa mají tendenci přilákat více diváků než obrázky nízké kvality. Faktem je, že pokud vaše video hotelu vypadá, že bylo vytvořeno amatérem, šance na rezervaci pokojů budou mnohem menší. Vytvořením vysoce kvalitního videa získáte nejlepší možnou návratnost investice. Pokud vaše video rychle a efektivně nereaguje na potřeby hostů pomocí kvalitních obrázků, jednoduše se přesunou do jiné nemovitosti a vaše video bude během několika sekund zapomenuto.

2. Video najde diváka a on hotel

Hotelový průmysl spoléhá na efektivní videa, aby propagoval své služby potenciálním zákazníkům na webu. Krátké úvodní představení je nejdůležitější součástí vašeho videa, protože budete chtít upoutat pozornost diváků od chvíle, kdy ji sledují. Nezapomeňte mít své intro přímé a krátké. Musí divákovi sdělit vše o vašem hotelu a zároveň nastavit tón pro zbytek vašeho obsahu. Začleněním úvodního videa na domovskou stránku svého webu budete moci úspěšně upoutat pozornost vašich návštěvníků.

%

Videí je shlédnuto

3. Nechte video vyniknout

Pokud chcete vytvořit jedinečné video, musíte nejprve zvýraznit všechny jedinečné vlastnosti vašeho hotelu. Vaše firma má za sebou bohatý příběh a musíte to vyslat prostřednictvím svého videa. Zjistěte, co vaše podnikání vyniká od ostatních, a zdůrazněte to. Teprve potom budete moci najít svůj tón a jedinečnost. Ať už je váš tón inspirativní, vášnivý nebo vážný, musíte myslet na všechny vlastnosti, díky nimž se váš konkrétní hotel liší od všech ve vaší lokalitě, a vykreslit je v pozitivním tónu hlasu ve vašem videu.

4. Přidejte hodnotu do svého videa

Přidání hodnoty pro vaše hotelové video neznamená vytvoření prodejního hřiště, které je celé o vaší značce. Video marketing byste měli považovat za příležitost pro zvýšení hodnoty v každé fázi online cesty potenciálního zákazníka. I když si můžete myslet, že je snadné vytvořit skvělé video z hotelového marketingu, aniž byste museli předem plánovat, ve skutečnosti byste mohli skončit s nekvalitním obsahem, který poškodí pouze vaši značku. Je proto důležité začít skriptem, aby byla vaše filmová posádka na stopě a vaši diváci byli zaměstnáni.

5. Sdílejte své video s publikem

Dalším důležitým tipem vaší video marketingové kampaně je to, že musíte povolit sdílení videa na jiných sociálních médiích. Pomůže to šířit video z jedné platformy na druhou a oslovit širší publikum. YouTube je jedním z nejdůležitějších sociálních médií, protože miliony lidí používají tuto platformu ke sledování videí každý měsíc. Do videa YouTube musíte zahrnout odkaz na svůj web, aby vaše publikum mohlo po zhlédnutí videa navštívit vaši domovskou stránku. Nezapomeňte použít 360 stupňové záběry hotelových pokojů a zařízení, protože zákazníci se na hotel blíže podívají a budou se v něm cítit pohodlně.