+420 603 753 504 info@pixelsky.cz

destinační fotografie

Destinační fotografie

Specializujeme se na cestovní ruch
rychlá poptávka

Fotografie a obsah

 Tvorba obsahu zahrnuje vývoj a sdílení poutavého, relevantního, chytrého a hodnotného obsahu pro cílové publikum a důležité je, aby se tento obsah proměnil v nákup zákazníků. Aby bylo možné úspěšně implementovat strategii marketingového obsahu, musí mít firma hluboké porozumění své cílové skupině. Strategie marketingu obsahu lze dosáhnout prostřednictvím e-mailového zpravodaje, řady blogových příspěvků, video obsahu a dalších nástrojů. V blízké budoucnosti počítáme z masivnějším nasazování chatboů do eshopu, další věc je připustit si , že lidé stále častěji využívají hlasové ovládání svého zařízení, spoléhají se při tom na svého asistenta. Víte co to pro vás znamená? Napište nám.

 

Lokalit ve městech, krajině, na stavbách vČR, na Slovensku, a Evropě.

1. průzkum oblasti

 • Výzkum klíčových slov
 • Optimalizace klíčových slov
 • Organizace obsahu
 • Propagace obsahu 

Chceme zjistit, jaké vyhledávací výrazy nejvíce používají lidé pro podobný typ sdělení, jako je to vaše, neznamená to ovšem, že tect nebo storyboard u videa sestavíme pouze jako chutný algoritmus. Obsah se musí líbit především koncovým uživatelům.

2. návrh řešení

některé ze základních typů obsahu SEO

Obsah SEO může zahrnovat cokoli z následujících:

 • Produktové stránky
   
 • Příspěvky na blogu
   
 • Seznamy
   
 • Průvodci
   
 • Videa a fotky

Toto jsou jen některé ze základních typů obsahu SEO, ale nenechte se v tomto seznamu omezit – možnosti jsou prakticky nekonečné.

Fotografie

Když vytváříme webovou, či mobilní aplikaci banner nebo celou kampaň, vizuál si k těmto účelům nejraději tvoříme na míru obsahu webu. Specializujeme se na cestovní ruch, krajinářskou a leteckou fotografii.

 Abychom uspokojili naše klienty v zahraničních kampaních, spolupracujeme s místními fotografy a kreativci z celé evropy. Pro tvorbu obsahu například s cestovatelskou tématikou, či pri PR akcích pro cestovní kanceláře a hotely se vždy raději spojíme se znalci místních poměrů a krajiny.

 

 

Napište nám, nebo zavolejte

Napište nám, nebo zavolejte

info@pixelsky.cz 603 753 504

Letecké video a fotografie

Letecké video a fotografie

Specializujeme se na cestovní ruch a stavebnictví
rychlá poptávka

“”do projektu, kterým chce pixelsky.cz otevřít veřejnou debatu na téma blízká budoucnost životního prostředí v ČR jsme se rozhodnuli jít už na začátku, než byl program spuštěn. Líbí se nám, funguje to! 

jednatel

jednatel

Proč to máme být my?

  Máme zkušenosti od roku 2015 létáme se všemi modely společnosti DJI, jsme věrní této značce a jsme rádi, že tito technologii, ale také způsob ovládání, možnosti, které stroje mají. Stroje dokonale ovládáme a máme jistotu, létáme každý den. Pro práci máme splňujeme veškerá nařízení. Máme licenci pro provádění leteckých prací a stroje jsou pojištěny.

  Věnujeme se výhradně leteckému snímkování a pořizování videosekvencí za účelem tvorby fotografií a filmařské práce. Pracujeme pro města, soukromé podnikatele i osoby, nebo velké podniky. Podstatnou část práce vkládáme také do vlastních projektů turistických webů poRegionu.cz (ČR) a travelTip.eu (EU). 

Lokalit ve městech, krajině, na stavbách vČR, na Slovensku, a Evropě.

1. Zaměření na kvalitu

  Létáme se stroji Phantom 3,4, Mavic 2Pro, Inspire i matrice. Vlastníme pouze běžné modely Phantom a mavic, které disponují vestavěnými jednopalcovými snímači v zařízeních DJI Zenmuse, nebo Hasselblad. Standartně natáčíme 25fps 4K v kodeku H264, nebo H265 D-log nebo jiný.

Dále na sttroj Matrice můžeme osadit vlastní techniku z řad SONYalfa se snímači full frame 35mm, 100fps 4K. Případně osadíme zařízením zákazníka.

Záběry jsou určeny pro běžné použití do promovideí a některých filmových prací.

2. Operativnost

   Vždy je důležité počítat s pracemi minimálně 2 měsíce předem, v místech hůstě osídleného prostoru, tzv. HOP, je totiž nutné žádat o vyjímku ze zákazu. A pro zákonem dané lhůty pro vyřízení těchto žádostí je třeba s tímto počítat. Žádosti a agendu kolem vyřizujeme sami. Operativnost je v otevřené spolupráci s piloty na více místech ČR, se kterými můžeme sdílet záběry. 

3. Postprodukce a další služby

Kromě samotního videa vám můžeme záběry také samozřejmě zpracovat v postproduci, zakomponovat je do klasického videa. Také můžeme doplnit 3d a motion grafikou, spolupracujeme s teamem lidí, kteří dokážou v digitálním světě dohromady cokoliv.

 

-poskytnutí techniky

 

-legislativa

 

-technické zvládnutí (zábory, atd.)

 

-pořízení audiovizuálního materiálu

 

-střih, selekce

 

-postprodukce

 

-cloudstore

 

-analýza

 

-publikace

 

Napište nám, nebo zavolejte

Napište nám, nebo zavolejte

info@pixelsky.cz 603 753 504

videa