+420 603 753 504 info@pixelsky.cz

AMP, nejrychlejší cms současnosti

a proč je to výhodné pro váš e-shop?
rychlá poptávka

AMP: nejrychlejší cms framework od google

AMP je open-source HTML framework, který poskytuje přímý způsob, jak vytvářet webové stránky, které jsou rychlé, hladké načítání a upřednostňují uživatelský zážitek především před ostatními. Nemůžeš tomu uvěřit? Napište nám, ukážeme vám to.

 

Obchodní výhody

Rychlost webové stránky zlepšuje uživatelské prostředí a základní obchodní metriky

AMP stránky se načítají téměř okamžitě, což vám umožňuje nabízet trvale rychlý zážitek na všech zařízeních a platformách.

Vytváření stránek AMP je snadné a snižuje režii vývojářů

Celý archiv můžete často převést za několik dní, zejména pokud používáte populární CMS, jako je WordPress nebo Drupal.

AMP lze aplikovat na různé webové dotykové body

Používané populárními a globálními platformami, jako jsou Google, Bing a Twitter, AMP vám umožňuje zajistit, aby uživatelé ze všech těchto povrchů dostali bezkonkurenční, často okamžitý a nativní pocit z výchozího nastavení na stránky AMP, pokud jsou dostupné ..

 

Výhody pro vývojáře

 

Zachování flexibility a kontroly a snížení složitosti kóduPomocí CSS můžete přizpůsobit styling, dynamická data a v případě potřeby načíst nejčerstvější data a vytvořit tak pro své zákazníky co nejlepší uživatelský zážitek.

Stavební bloky, které zajišťují výkon Vytvářenískvělých webových stránek vyžaduje hodně času a úsilí. Komponenty AMP jsou již optimalizovány pro nejlepší výkon.

Budujte pro udržitelnou budoucnost na otevřeném webu pro všechnyProjekt AMP je iniciativa s otevřeným zdrojem, která chrání budoucnost webu a pomáhá každému poskytovat lepší, rychlejší a uživatelsky přívětivější zážitek.